مشتری گرامی هزینه ارسال بار در کل به عهده مشتری می باشد. لطفا قبل از تایید سفارش هزینه ها را کامل ملاحظه نمایید.
گلباران سبز گیلان

قوانین و مقررات وب سایت

ورود کاربران به فروشگاه اینترنتی گلباران سبز گیلان به معنی آگاه بودن و توافق کامل با شرایط و ضوابط ذیل تلقی می‌گردد. توجه داشته باشید که ثبت سفارش نیز در هر زمان به معنی پذیرفتن کامل کلیه شرایط و قوانین گلباران سبز گیلان از سوی کاربر است.

تمام رویه ها و اصول های گلباران سبز گیلان بر مبنای قوانین و آئین نامه‌های موجود در تجارت الکترونیک و با رعایت کامل تمام قوانین جمهوری اسلامی ایران و قانون حمایت حقوق مصرف کننده ایران صورت می‌پذیرد و متقابلاً کاربر نیز موظف به رعایت قوانین مرتبط به کاربر می‌باشد. در صورتی که در قوانین مندرج، رویه‏‌ها و سرویس‏‌های گلباران سبز گیلان در آینده تغییراتی ایجاد شود، این صفحه (قوانین و مقررات) منتشر و به روز رسانی می‌شود و کاربر توافق می‏‌کند که استفاده مستمر از وب سایت به معنی پذیرش هرگونه تغییرات می‌باشد.

خدمات و محتویات این سایت براى استفاده شخصى و غیر تجارى مشتریان عرضه شده است و مالكیت معنوی اطلاعات موجود در آن متعلق به این فروشگاه (گلباران سبز گیلان) بوده و هر گونه سوء استفاده از این اطلاعات پیگرد قانونی دارد. استفاده غیرتجاری از محتویات سایت با ذكر منبع بلامانع است و اگر مایل هستید از اطلاعات موجود در سایت جهت مقاصد تجاری استفاده نمایید باید از طریق پست الکترونیکی golbaranesabz@gmail.com  درخواست خود را ارسال نموده و اجازه نامه كتبی اخذ نمایید.

اطلاعات درج شده در خصوص مشخصات فنی كالاهای ارائه شده از منابع معتبر و یا از شركت های سازنده اخذ گردیده است، ممکن است اطلاعات موجود یا ارائه شده در فروشگاه اینترنتی گلباران سبز در مواردی غیر دقیق یا دارای خطاهای نگارشی باشد، فروشگاه گلباران سبز مسئولیتی در قبال اطلاعات ارائه شده برعهده نخواهد گرفت. این فروشگاه به طور مداوم نسبت به بررسی و بروز رسانی اطلاعات و محتویات آن اقدام خواهد نمود.

تنها مرجع رسمی و مورد تایید ما برای تماس و ارتباط با کاربران گلباران سبز گیلان، پایگاه رسمی این وب سایت یعنی golbaranesabz.com می باشد و فقط با استفاده از اطلاعاتی که کاربران در سایت درج کرده‌اند (همانند نشانی، تلفن و ...) صورت می‌پذیرد. وب سایت گلباران سبز هیچگونه وب سایت اینترنتی با آدرسی غیر از golbaranesabz.com و همچنین، هیچ گونه وبلاگ و غیره ندارد. کاربران جهت برقراری ارتباط می‌بایست تنها از آدرس‌‏های ذکر شده در بخش تماس با ما استفاده کنند. ارتباط فروشگاه گلباران سبز با کاربران از طریق  golbaranesabz.com بر قرار می‌گردد و كاربران هنگام سفارش محصولات ملزم می‌باشند اطلاعات صحیح و كامل را در پایگاه درج کنند. بدیهی است کاستی یا نادرستی اطلاعات مانع تکمیل درست و به موقع سفارش خواهد شد.

در صورت استفاده از هر خدمات ارائه شده توسط گلباران سبز، کاربران مسئول حفظ نام کاربری و رمز عبور خود می باشند و تمامی مسئولیت فعالیت‌‏ هایی که تحت حساب کاربری و یا رمز ورود انجام می گیرد به عهده کاربران می باشد. فروشگاه گلباران سبز به هیچ وجه اطلاعات منحصر بفرد کاربران را به اشخاص و یا گروه واگذار نخواهد کرد و ضمنا با استفاده از آخرین فن آوری ها، متعهد است حتی المقدور از حریم شخصی کاربران دفاع کند (برای اطلاعات بیشتر به قسمت سیاست حفظ حریم خصوصی مراجعه فرمایید). محصولات گلباران سبز ممکن است مورد استفاده افراد زیر ۱۸ سال نیز قرار گیرد در این صورت کاربران که از سن ذکر شده (۱۸ سال) جوان‌‏تر هستند می‌‏بایست با اطلاع والدین و یا قیم قانونی، به خرید و پرداخت اقدام کنند.

وب ‏‌سایت گلباران سبز هیچ گونه مسوولیتی را در رابطه با برداشته شدن صفحه ‏‌های وب سایت خود و یا لینک‏‌های مرده نمی‌‏پذیرد. سرویس های فروشگاه گلباران همان گونه ای می باشد که ارائه داده می شود در نتیجه هیچ گونه مسئولیتی را در مورد کارکرد سایت که می تواند ناشى از عوامل خارج از حوزه مدیریت این سایت باشند (همانند عوامل طبیعی، نقص اینترنت، مسائل مخابراتى، تجهیزات سخت افزاری و غیره) نمی پذیرد.

تمام محصولاتی که در فروشگاه اینترنتی گلباران سبز با هدف ارتباط با مشتریان به کار گرفته می شود، فقط برای همین منظور طراحی شده و كاربران متعهد هستند که از این ابزار صرفا برای ارسال و دریافت اطلاعاتی استفاده نمایند که مناسب و مرتبط با بحث سفارش كالا باشد.

سایر سایت ها و لینکهایی كه برای ارائه اطلاعات بیشتر و کامل تر به كاربر در فروشگاه لینك شده اند مستقل بوده، و فروشگاه گلباران سبز مسئولیتی در قبال محتویات آنها ندارد.

گلباران سبز خود را ملزم به رعایت حریم خصوصی کاربران خود می‌داند، لطفاً در صورت مشاهده هرگونه تخلف، از راه ‏‌های ارتباطی ذکر شده (تماس با ما) با ما در ارتباط باشید.