مشتری گرامی هزینه ارسال بار به شهرستان و خارج از محدوده تهران به عهده مشتری بوده و ارسال بارهای کوچک از طریق تیپاکس انجام می شود.

اطلاعیه مهم : نحوه و هزینه ارسال سفارشات شما مشتری گرامی

تهران :

1. هزینه ارسال محصولات تا سقف ۳۰۰ کیلوگرم و بیشتر از ۳۰۰ هزار تومان رایگان می باشد.

2. هزینه ارسال بار بیشتر از ۳۰۰ کیلو گرم از درب کارخانه تا مقصد به عهده مشتری می باشد که توسط وانت بار(۳۰۰ کیلو تا ۸۰۰ کیلو)، نیسان ( ۸۰۰ تا ۲ تن)، خاور تا ۴ تن، کامیونت تا ۱۴ تن و تریلر تا ۲۴ تن حمل خواهد شد.

تذکر مهم (1) : شرایط فوق برای ارسال سفارشات خرده و فله می باشد.

تذکر مهم (2) : بازه زمانی ارسال بعد از ثبت سفارش 1 تا 2 روز کاری می باشد.

تذکر مهم (3) : شرکت گلباران سبز فروش حضوری ندارد. در صورتی که خود مشتری تمایل داشته باشد پس از ثبت سفارش می تواند محصولات خریداری شده را از درب کارخانه تحویل گیرد.

تذکر مهم (4) : مشتری گرامی در صورتی که در روش های پرداخت از گزینه کارت به کارت استفاده می نمایید بعد از واریز تصویر فیش یا واریزی خود را به شماره واتساپ 09196884098 ارسال نمایید تا فرآیند خرید شما تکمیل گردد.

شهرستان :

1. ارسال بار از کارخانه تا باربری فقط تا وزن 500 کیلو رایگان می باشد و وزن بالای 500 کیلو مستقیم از کارخانه ارسال می شود.

2. ارسال بار از تهران به تمام شهرهای ایران تا ۵۰۰ کیلوگرم از طریق باربری می باشد و از 500 کیلو به بالا، ارسال مستقیم از درب کارخانه توسط وانت بار ( ۵۰۰ کیلو تا ۸۰۰ کیلو)، نیسان ( ۸۰۰ تا ۲ تن) ، خاور تا ۴ تن ،کامیونت تا ۱۴ تن و تریلر تا ۲۴ تن انجام می‌شود.

تذکر مهم (1) : هزینه انبارداری در مقصد به عهده مشتری می باشد.

تذکر مهم (2) : شرایط فوق برای ارسال سفارشات خرده ،عمده و فله می باشد.

تذکر مهم (3) : بازه زمانی ارسال بعد از ثبت سفارش ۳ الی ۴ روز کاری می باشد.

تذکر مهم (4) : ارسال گل و گیاه فقط برای شهروندان تهران می باشد.

تذکر مهم (5) : مشتری گرامی شما می توانید هزینه باربری را شخصا در مقصد پرداخت نمایید.

تذکر مهم (6) :مشتری گرامی در صورتی که در روش های پرداخت از گزینه کارت به کارت استفاده می نمایید بعد از واریز تصویر فیش یا واریزی خود را به شماره واتساپ 09196884098 ارسال نمایید تا فرآیند خرید شما تکمیل گردد.

منظور از پس کرایه چیست؟

پرداخت هزینه کرایه به عهده مشتری است