مشتری گرامی هزینه ارسال بار در کل به عهده مشتری می باشد. لطفا قبل از تایید سفارش هزینه ها را کامل ملاحظه نمایید.
گلباران سبز گیلان

سوالات متداول

ترکیب مناسب خاک گیاهان آپارتمانی:

خاک سبک برای گیاهان آپارتمانی گلباران سبز به چه خاکی گفته می شود؟

به خاکی گفته می شود که به اندازه کافی نفوذ پذیر و سبک باشد و دارای منافذ و فضای کافی بوده تا ریشه بتواند به راحتی در آن توسعه یابد.

ترکیب خاک سبک که شامل کوکوپیت+پیت ماس+پرلیت+ذغال می باشد .گیاهان آپارتمانی علاقمند به این نوع خاک عبارتند از : بنفشه آفریقایی، پوتوس، دیفن باخیا، آنتریوم، پرنده بهشتی، آگلونما، سرخس، بگونیا، حسن یوسف، آزالیا

ترکیب خاک گیاهان گوشتی گلباران سبز چگونه است؟

خاک مناسب گلدانهای گیاهان گوشتی باید دارای زهکشی خوبی باشد. این نوع گیاهان مانند کاکتوسها آب زیادی در برگهای خود ذخیره می کنند و معمولا" فاصله ابیاری آنها در بهار 7 روز یک بار بوده و در پاییز 15 روز یک بار می باشد.

ترکیب بسترخاک کاکتوسها عبارتند از :

ماسه شسته شده+ورمی کمپوست+پودر استخوان+پرلیت+ذغال

خاک های مخصوص باغات میوه و درختچه های زینتی گلباران سبز به چه صورت می باشد؟

این نوع خاک ها می بایست حتما دارای عناصر غذایی کامل باشند مانند: خاک 14 عنصر و خاک سون اب ممتاز که دارای ترکیب عناصر غذایی کامل ماکرو و میکرو می باشد. درختان میوه دانه دار، هسته دار و ریز دانه از این نوع خاک استفاده می نمایند.

خاک مخصوص تمامی گیاهان سبزی و صیفی چگونه است؟

برای تمام سبزیجات و صیفیجات خاک آماده بستر کشت سبزی و صیفی که دارای ترکیب کاملی از نیاز های این نوع گیاهان می باشد توصیه می شود.

خاک نیمه سنگین تخصصی گلباران سبز به چه شکل است؟

ترکیب خاک های نیمه سنگین تخصصی برای اکثر گیاهان قابل استفاده می باشد. شرکت گلباران برای تمامی این گیاهان با توجه به نیاز تغذیه ای آن ها خاک مخصوص تخصصی آماده نموده است. مانند : خاک درختچه رز، سینگونیوم دیفن باخیا، یوکا، دراسنا، پوتوس آلاستیکا، نخل مرداب، بنجامین، لیندا ،خاک مخصوص ارکیده و بنفشه آفریقایی.

خاک های مخصوص فضای سبز گلباران سبز به چه صورت می باشد؟

مانند خاک ممتاز و خاک 14 عنصر گلباران و خاک مناسب بستر کشت که دارای ترکیب خاک های فضای سبز برای درختچه های زینتی و گیاهان دارویی و گل های فصلی گلباران سبز که تمام گیاهان می توانند از رشد رویشی و زایشی مطلوبی بر خوردار باشند به نام خاک بستر آماده کشت معرفی می گردد. لازم به ذکر است این خاک می تواند برای بسیاری از گیاهان آپارتمانی به غیر از کاکتوس، بنفشه آفریقایی، ارکیده، آزالیا ،دیفن باخیا، حسن یوسف، پوتوس، کوردلین استفاده شود.

ترکیب خاک پات چگونه است؟ ترکیب خاک پات گلباران که دارای عناصر ریز مغذی و ماکرو می باشد و نیز برای تمام گیاهان فضای سبز و درختچه های زینتی و گیاهان دارویی و اکثر گیاهان آپارتمانی مانند برگ انجیری، دراسنای برگ بلالی، آئونیوم، آلوئه، آناناسی ( بروملید ) ورزیا، افرای ژاپنی، اسپاتی فیلوم، اسطوخودوس و بابا آدم مناسب می باشد.

خاک بستر آماده کشت گلباران به چه صورت می باشد؟ ترکیب عناصر تغذیه این خاک به نحوی آماده شده تا بتوانند اکثر گیاهان زراعی،آپارتمانی و فضای سبز از آن بهره مند شوند. مانند برگ بو، برگ بیدی، برگ عبایی، کاچیرا، پر سیاوشان، پرنده بهشتی، سانسوریا، سدوم، مورد،گانیانوم، سینگونیوم، شمشاد جنگلی، کامیس پاریس، شمشاد طلایی و ژاپنی، کالافیا، کالانکوئه، گل داوودی، گندمی، موسی در گهواره، نخل بادبزنی، نخل شامادورا و هدرا .