مشتری گرامی هزینه ارسال بار در کل به عهده مشتری می باشد. لطفا قبل از تایید سفارش هزینه ها را کامل ملاحظه نمایید.
گلباران سبز گیلان

درباره ما

شرکت گلباران سبز گیلان

شرکت گلباران سبز گیلان در تاریخ ۹۰/۰۸/۰۴ با زیربنایی قوی، با رویکرد و هدف نهایی تولید نهاده های کشاورزی اورگانیک تاسیس شد.

سه سال قبل از تاسیس با بهترین کارشناسان و با بکارگیری توانایی فکری و مالی زیر ساخت تولید، برنامه ریزی شد. به همین منظور جهت تولید، بسته بندی و آماده سازی محصول کود ورمی کمپوست، سایت گلباران سبز گیلان واقع در خطبه سرا از توابع تالش در ۴۵ کیلومتری آستارا راه اندازی شد.

شرکت گلباران سبز اولین تولید کننده کود ورمی کمپوست، پوست برنج، پوست بادام زمینی و مالچ در ایران می باشد.

کارخانه این شرکت واقع در تهران، شهرک صنعتی عباس آباد با مساحت ۴۷۰۰ متر مربع به بهره برداری رسید.

سه سال بعد شرکت مبادرت به برندسازی با شعار ( اورگانیک ) نمود که بازخورد بسیار خوبی از طرف هموطنان عزیز داشت و استقبال بسیار مناسبی که باعث شد امروزه با تولید صد درصد تنوع محصولات در حوزه نهاده های کشاورزی ۶۰ درصد بازار را به خود اختصاص دهیم.

شرکت گلباران سبز گیلان تولید کننده و عرضه کننده انواع خاک و کود، پرلیت، لیکا، سنگ رنگی، مالچ، محصولات تقویتی، سموم دفع آفات گیاهی، کتابهای کشاورزی و باغبانی، ابزار و لوازم باغبانی، برگ گیاهان دارویی، گلدانهای کشاورزی، بذر و تخم سبزی و صیفی، بذر و تخم گلهای زینتی، بذر و تخم گیاهان دارویی و گیاهان طبیعی می باشد. گلباران سبز، از بدو تاسیس بنیاد و بنای خود را بر پایه کیفیت استوار ساخته است و اعتبار خود را از رضایت مشتریان کسب نموده است.

شرکت گلباران سبز در پی راه حل بهتر برای خرید آسان‌تر مشتریان خود بوده، لذا در راستای تسهیل در بازدید و خرید شما مشتریان عزیز، وب سایت خود را با کیفیتی بالا و خدمات بیشتر تاسیس نموده است و همواره برای بالا بردن سطح خدمات اینترنتی خود تلاش خواهد نمود.